Przebudowa wiaduktu w Bytomiu. Prace w rejonie Zamłynia idą pełną parą

i

Autor: UM Bytom

Przebudowa wiaduktu w Bytomiu. Prace w rejonie Zamłynia idą pełną parą ZDJĘCIA

Trwają prace związane z przebudową wiaduktu kolejowego w rejonie Zamłynia w Bytomiu. W ten weekend przejazd - po raz ostatni - będzie zamknięty.

Bytom: trwają prace PKP PLK związane z przebudową wiaduktu kolejowego

Od piątku, 27 stycznia (od godz. 18) do 30 stycznia (do godz. 4) będą występować utrudnienia w ruchu drogowym oraz komunikacji autobusowo-tramwajowej. W tym okresie nie będzie możliwe, aby przejechać pod wiaduktem Zmiany będą dotyczyć również ruchu pieszego.

Kerowcy będą musieli korzystać z zaplanowanych objazdów, zaś komunikacja tramwajowa i autobusowa w tym okresie będzie kursowała według zmienionych tras i rozkładów (szczegóły dostępne są na stronie Zarządu Transportu Metropolitalnego). 

- Prace na wiadukcie w rejonie Zamłynia idą pełną parą. Zniknęły już przęsła, a w weekend będą trwały prace przygotowawcze związane z budową nowych przyczółków - poinformował, w mediach społecznościowych, bytomski magistrat. 

O wszystkich zmianach w organizacji ruchu, związanych z przebudową wiaduktu, pisaliśmy w TYM miejscu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE