Prezydent Bytomia gwiazdą TikToka. Boksuje do piosenki Snoop Dogga WIDEO

2022-09-05 15:07
Mariusz Wołosz gwiazdą Tok Toka
Autor: TikTok/Mariusz Wołosz Prezydent Bytomia, gwiazdą Tik Toka. Boksuje do piosenki Snoop Dogga

Krótkie spodenki, rękawice bokserskie, a w tle muzyka Snoop Dogga – w taki sposób przedstawia się na TikToku Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia. Czy dorówna popularnością Andrzejowi Dudzie i jego „Ostremu cieniu mgły”?

Kiedyś czynnie uprawiał boks, był prezesem hokejowej Polonii Bytom, w ubiegłym roku zagrał w meczu charytatywnym hokeja artyści vs. TVN, teraz prezydent Bytomia, Mariusz Wołosz poszedł o krok dalej.

Postanowił zaskoczyć mieszkańców miasta i zostać gwiazdą TikToka. Czy zyska taką popularność, jak rapujący o "ostrym cieniu mgły" prezydent Andrzej Duda? Tego na razie nie wiadomo.

- OK boomer, to było nieuniknione. Od niedawna możecie śledzić mój profil na TikToku. Znajdziecie tam informacje z życia Bytomia podane w nieco luźniejszej formie - poinformował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Wołosz.

Na krótki nagraniu widzimy najpierw prezydenta Bytomia w garniturze, by już po chwili zobaczyć go w rękawicach bokserskich i krótkich spodenkach, a wszystko to w rytm piosenki Snoop Dogga.

Wołosz zaznacza, że na Tik Toku będzie się dzielić nie tylko informacjami dotyczącymi miasta, ale także swoimi pasjami do sportu. Już teraz można go zobaczyć, jak trenuje z pięściarzem Gennadijem Golovkinem, jak skacze na skakance czy gra w tenisa.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE