W niedzielę, 1 października w katowickim Spodku odbędzie się konwent PiS

i

Autor: PAP/Paweł Supernak

Polityka

Premier Mateusz Morawiecki i prezes PiS Jarosław Kaczyński 1 października zagoszczą w Spodku

2023-09-30 10:39

1 października w katowickim „Spodku" odbędzie się konwencja Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego.

Konwencja PiS w katowickim Spodku już w niedzielę, 1 października

Przed nami kilkanaście dni ciężkiej pracy, ale przypominam - i to jest obowiązek każdego, kto chce naprawdę naszego zwycięstwa - konwencja w Katowicach. Tam musimy być. Po tej konwencji jeszcze więcej siły, jeszcze więcej energii i w niedzielę, 15 października, w imieniny Jadwigi - bo akurat moja śp. mama była Jadwigą - otwieramy szampana i może nie tylko" - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński o niedzielnym wydarzeniu na spotkaniu w Pruszkowie.

Podczas konwencji w katowickim Spodku wystąpią czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości: prezes partii, wicepremier Jarosław Kaczyński i wiceprezes, premier Mateusz Morawiecki.

Wybory parlamentarne zaplanowane są na niedzielę, 15 października 

Zaplanowane na jesień wybory będą najważniejsze po 1989 roku - tak stwierdził w rozmowie z PAP rzecznik PiS Rafał Bochenek. „Wyruszamy na ostatnią prostą kampanii parlamentarnej do historycznego zwycięstwa 15 października" - powiedział. „To tutaj poczujemy bijące serce Polski - Polski uśmiechniętej pozytywnej i przede wszystkim przygotowanej do realizacji konkretnego Planu Dla Polski" - dodał.

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów.

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE