Prawdziwa gratka dla miłośników biegania - trwają zapisy na Parkowe Hercklekoty

2022-01-19 16:45
Parkowe Hercklekoty
Autor: Natalia Czarnuch Parkowe Hercklekoty

​Szybsze kołatanie serca i sportowa adrenalina - w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach już na początku lutego odbędą się Parkowe Hercklekoty - czyli gratka dla wszystkich miłośników biegania.

Parkowe Hercklekoty to idealny pomysł na sportowe spędzenie Walentynek. Na uczestników wydarzenia czeka wiele nagród m.in puchary, które ufundowało miasto Katowice, słuchawki do biegania i zegarki. W wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci i osoby dorosłe. Młodsi zawodnicy pobiegną na trasie od 50 do 800 metrów, osoby dorosłe pobiegną na dystansie 5 i 10 kilometrów, a nordic-walking odbędzie się na trasie o długości 5 kilometrów. Każdy biegacz powinien mieć odpowiednie obuwie, ponieważ bieganie w okresie zimowym jest dużo bardziej wymagające  - na trasach miejscami może być ślisko. Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu mogą się na nie zapisać do 31 stycznia - wystarczy wejść na stronę internetową organizatora MK Team i wysłać formularz zgłoszeniowy. Ilość miejsc ze względu na pandemię koronawirusa jest ograniczona.

Dolina Trzech Stawów to idealne miejsce dla biegaczy - jest ona przystosowana do osób, które uprawiają sport. Trasa jest prosta, szybka - można tam osiągnąć naprawdę dobry czas - mówi Klaudia Witor, z MK Team - organizator wydarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE