Pożar w mieszkaniu na ul. Dalekiej w Sosnowcu

i

Autor: sosnowiecnasygnale.pl

Pożary

Pożar w mieszkaniu w Sosnowcu. Poparzona została osoba na wózku inwalidzkim. Doszczętnie spłonęła kuchnia

2023-09-21 9:19

Dwie osoby zostały ewakuowane z mieszkania, w którym w środę, 20 września wybuchł pożar. Jedna z nich, na wózku inwalidzkim, poparzona trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło przy ul. Dalekiej w Sosnowcu.

Pożar w mieszkaniu w Sosnowcu. Poszkodowana osoba niepełnosprawna

W środę, 20 września w mieszkaniu bloku przy ul. Dalekiej w Sosnowcu wybuchł pożar. Pojawił się najpierw w kuchni, a następnie rozprzestrzenił na inne pomieszczenia. 

- Poszkodowana została osoba na wózku inwalidzkim. Poparzona trafiła do pobliskiego szpitala. Ewakuowano także drugą osobę, przebywającą w momencie zdarzenia na balkonie. Strażacy użyli w tym celu drabiny mechanicznej - informuje mł. bryg. Tomasz Dejnak, oficer prasowy komendanta miejskiego PSP w Sosnowcu. 

Kuchnia została doszczętnie spalona, pozostała część mieszkania jedynie w części. Okoliczności powstania pożaru wyjaśni śledztwo. 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE