Pożar w Lublińcu

i

Autor: PSP Lubliniec

Pożar w Lublińcu wybuchł w biały dzień. Ofiara zmarła mimo reanimacji

Tragiczny pożar w Lublińcu wybuchł na drugim piętrze bloku na osiedlu w centrum miasta. Strażakom udało się ewakuować mieszkańców i wynieść nieprzytomnego mężczyznę. Niestety zmarł nie odzyskując przytomności.

Tragiczny pożar w Lublińcu

W sobotę po godz. 12 na ulicy Cebulskiego w Lublińcu wybuchł pożar w bloku na osiedlu niedaleko rynku. Paliło się mieszkanie na drugim piętrze.

Gdy na miejsce przyjechali strażacy ogień obejmował już całe mieszkanie. Zadymienie było tak wielkie, że zapadłą decyzja o ewakuacji 10 lokatorów z innych mieszkań.

Pożar w bloku w Lublińcu

Zobacz zdjęcia

Strażacy weszli do palącego się mieszkania i wynieśli stamtąd nieprzytomnego mężczyznę. Został przekazany załodze ratownictwa medycznego, która niezwłocznie przystąpiła do reanimacji. Niestety wyniesiony z mieszkania mężczyzna zmarł zmarł. O godz. 14:06 zakończono działania.

Strażacy jeszcze nie ustalili przyczyn powstania pożaru.

Na miejscu działania prowadziły 4 zastępy JRG Lubliniec, 1 zastęp WSP, 1 zastęp Ochotniczej Straż Pożarna w Lublińcu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE