Powracają Śniadania na trawie w Parku Śląskim. Znamy daty!

i

Autor: Freepik.com

Czas wolny

Powracają "Śniadania na trawie" w Parku Śląskim. Znamy daty

2024-05-15 10:22

W sezonie letnim do Parku Śląskiego powróci cykliczne wydarzenie "Śniadanie na trawie". Uczestnicy będą mogli nie tylko zjeść najważniejszy posiłek dnia na łonie natury, ale również wziąć udział w wielu dodatkowych atrakcjach.

Letni cykl "Śniadanie na trawie" w Parku Śląskim w Chorzowie

W tym roku ponownie będziemy mieć okazje do zjedzenia śniadania na łonie natury. Do Parku Śląskiego w Chorzowie powraca cykliczne wydarzenie "Śniadanie na trawie" organizowane od 2011 roku. W wybrane sobotnie przedpołudnia w Ogrodzie Różanym chorzowskiego parku na odwiedzających czekać będą zajęcia jogi, warsztaty z metod relaksacyjnych, mini spektakle dla dzieci oraz zdrowe specjały serwowane przez lokalnych dostawców.

- Otrzymaliśmy od Was wiele zapytań dotyczących rozpoczęcia naszego letniego cyklu "Śniadanie na trawie" - dlatego spieszmy do Was z odpowiedziami! W wybrane sobotnie przedpołudnia będziemy się spotkać w uroczej przestrzeni parkowego Ogrodu Różanego (Rosarium), by razem celebrować życie i pyszne jedzenie w nurcie slow-life - czytamy w mediach społecznościowych Parku Śląskiego.

Spotkania z cyklu "Śniadanie na trawie" w 2024 roku odbędą się w cztery wakacyjne soboty: 29 czerwca, 20 lipca, 3 sierpnia i 17 sierpnia.