Poważny wypadek na Zakręcie Mistrzów na DTŚ. Samochód wyleciał w powietrze [WIDEO]

i

Autor: YouTube/Business Control Bardzo groźnie wyglądał poniedziałkowy wypadek na zakręcie mistrzów

Poważny wypadek na "Zakręcie Mistrzów" na DTŚ. Samochód wyleciał w powietrze [WIDEO]

2020-09-07 9:42

Czarna seria na zakręcie mistrzów na DTŚ w Rudzie Śląskiej trwa w najlepsze. Ostatnie tygodnie przynoszą nam co najmniej jedno zdarzenie drogowe dziennie na tym zwodniczym łuku drogi. Wypadek, do którego doszło w poniedziałek, 7 września rano wyglądał jednak wyjątkowo groźnie. Zobaczcie sami.

Groźny wypadek na DTŚ. Samochód dosłownie wyleciał w powietrze

Czarna seria na "Zakręcie Mistrzów" na DTŚ trwa. Ostatnio nie ma dnia, żeby na tym słynnym łuku drogi nie doszło do jakiegoś wypadku czy kolizji. Wypadek, do którego doszło w poniedziałek, 7 września tuż po godzinie 7.00 wyglądał niezwykle groźnie. Kierowca Nissana Micry jadąc w stronę Katowic stracił w pewnym momencie panowanie nad swoim pojazdem, wpadł poślizg i uderzył w betonową podporę wiaduktu. Następnie przekoziołkował na skarpie i wylądował z powrotem na kołach. Zobaczcie jak to wyglądało.

Całe zdarzenie wyglądało niezwykle groźnie, ale jak poinformował nas asp.szt. Arkadiusz Ciozak z rudzkiej komendy, kierowcy na szczęście nic się nie stało, a interwencja medyczna nie była w ogóle potrzebna.

Zobacz więcej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE