Wypadek na DTŚ w Chorzowie

i

Autor: G. Kośmider

Poważny wypadek czterech samochodów na DTŚ w kierunku Gliwic

Do wypadku doszło na pograniczu Chorzowa i Świętochłowic tuż przed zjazdem na MAX Premium Burgers. Dwie osoby przetransportowano do szpitala. Na miejscu ciągle pracuje policja, a kierowcy mogą się spodziewać ogromnych utrudnień.

Do wypadku doszło we wtorek 31 stycznia ok. godz. 17 na Drogowej Trasie Średnicowej w kierunku Gliwic. Cztery samochody osobowe zderzyły się ze sobą na pograniczu Chorzowa i Świętochłowic na wysokości zjazdu przy restauracji MAX Premium Burgers.

Z informacji, jakie przekazała nam chorzowska policja wynika, że dwie osoby poszkodowane przetransportowano do szpitala w Chorzowie. Na ten moment nie są jednak znane szczegóły wypadku.

Policjanci dalej pracują na miejscu, usuwając skutki zdarzenia. Na kierowców czekają spore utrudnienia. Zablokowany jest pas jezdni w stronę ul. Nomiarki. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE