Pomarańcza Katowice bawi się na całego po lockdownie. Oto zdjęcia z imprezy "Tomorrow Never Comes" [ZDJĘCIA]

2021-07-20 12:08 Arkadiusz Nauka

Po wielu długich miesiącach pandemii klubowicze znowu mogą odwiedzać swoje ulubione taneczne miejscówki. Dlatego też w ostatni weekend klub Pomarańcza Katowice znów tętnił życiem. Impreza pod nazwą "Tomorrow Never Comes" rzeczywiście miała taki przebieg jakby jutra miało nie być. Zobaczcie zdjęcia z tej imprezy.

Organizatorzy imprezy "Tomorrow Never Comes", która odbywała się w ostatni weekend w klubie Pomarańcza Katowice, przekonywali że jest to największe muzyczne wydarzenie na Śląsku. Trudno się z tym nie zgodzić patrząc na zdjęcia z tej dwudniowej imprezy.

- Tylko w ten weekend będziemy bawić jakby jutro miało nie nadejść! Gwarantujemy zabawę #NaNajwyższymPoziomie do białego rana - zapewniali organizatorzy jeszcze przed rozpoczęciem imprezy.

I rzeczywiście zabawa była przednia mimo, że tak formalnie pandemia w Polsce się nie zakończyła. Przedstawiciele klubu Pomarańcza Katowice zapewniają jednak, że wszystkie wymogi sanitarne wobec imprez są spełniane. Każdy kto wchodzi do klubu powinien mieć założoną maseczkę na twarzy. Nie ma obowiązku używania maseczek siedząc w loży oraz konsumując przy stoliku. Nie trzeba też być zaszczepionym, żeby wejść do klubu.

Zobaczcie zdjęcia z imprezy "Tomorrow Never Comes" w klubie Pomarańcza Katowice.

Raport z anteny 20.07, godz.10
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE