Polska Lara Croft znowu zachwyca. Klaudia Danch jest piękna i ma na to wiele dowodów [ZDJĘCIA]

2019-12-30 9:02

Klaudia Danch od jakiegoś czasu znana jest jako polska Lara Croft. Żona byłego reprezentanta Polski i Górnika Zabrze Adama Dancha prowadzi jeden z najpopularniejszych profili na Instagramie w Polsce. W mijającym roku udostępniła w sieci baaardzo dużo gorących zdjęć. Rzeczywiście widać na nich duże podobieństwo do filmowej Lary Croft. Ale Klaudia Danch pokazała też, że ma swój własny styl.

Polska Lara Croft znowu zachwyca. Najlepsze zdjęcia Klaudii Danch w 2019 roku

Modelka Klaudia Danch prywatnie jest żoną Adama Dancha, wieloletniego piłkarza Górnika Zabrze, a także byłego reprezentanta Polski. Klaudia Danch to nie tylko żona piłkarza, ale też influenserka i modelka. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 160 tysięcy osób.

Klaudia Danch regularnie wrzuca na swoje social media swoje fotografie z sesji zdjęciowych. To co najbardziej rzuca się w oczy to olbrzymie podobieństwo polskiej modelki do słynnej Lary Croft, bohaterki filmu Tomb Raider granej przez Angelinę Jolie.

Klaudia Danch od jakiegoś czasu zwana jest polską Larą Croft. Ta niespełna 30-letnia fotomodelka pochodzi ze Śląska i podobnie jak jej mąż, od lat interesuje się sportem. Sama wielokrotnie podkreślała, że przez 10 lat trenowała piłkę nożną w jednym z katowickich klubów piłkarskich. Jakiś czas grała też w drużynie KKS Zabrze na pozycji pomocnika.

Czasy aktywnej gry na piłkarskich boiskach pozwoliły jej na pielęgnację doskonałej figury. Seksowne zdjęcie polskiej Lary Croft błyskawicznie zbierają kilkadziesiąt tysięcy lajków. Niektórzy z fanów w komentarzach piszą, że Klaudia Danch wygląda na zdjęciach nawet lepiej niż sama Angelina Jolie w filmie o seksownej arecholożce. Zresztą, sami oceńcie.