Zwycięstwo

Polska - Albania MEMY po meczu na Stadionie Narodowym

Polska wygrała z Albanią na Stadionie Narodowym w Warszawie 1:0. Trener Fernando Santos wystawił najlepszy skład i to przyniosło mu sukces. Kibice już ocenili grę Polaków. Zobacz najlepsze memy po meczu Polska - Albania.

Najlepsze memy Polska - Albania

Polska wygrała z Albanią w drugim meczu eliminacji Mistrzostw Europy Euro 2024. Stadion Narodowy w Warszawie zapełnił się ponad 55 tysiącami kibiców, którzy oglądali reprezentację Polski grającą o niebo lepiej niż z Czechami, z którymi przegrała 3:1. Tym razem kibice mogli być zadowoleni. Obejrzeli bramkę w pierwszej połowie, którą strzelił Karol Świderski.

Trener Fernando Santos wygrał swój drugi mecz z Albanią. Pierwsze zwycięstwo 1:0 zaliczył prowadząc Portugalię w 2015 r.

Jego reakcje, żywa gestykulacja i pokrzykiwanie w kierunku kibiców są legendarne.

Memy po meczu Polska - Albania

Zobacz w galerii

Zdaniem kibiców, w pierwszej połowie mogliśmy być zadowoleni w zasadzie z każdej formacji. Obrona pod dowództwem Bartosza Salomona i Jana Bednarka nie dawała napastnikom Albanii żadnej szansy na wykończenie. Pomoc z Karolem Linettym i Piotrem Zielińskim dobrze konstruowała akcje zaczepne, próbując różnych rozegrań. Robert Lewandowski kilka razy próbował się urwać obrońcom, a gol Karola Świderskiego w 41. minucie był ukoronowanie jego agresywnej gry w ataku.

W drugiej połowie Albańczycy coraz częściej atakowali bramkę Wojtka Szczęsnego i strzelali, ale piłka na szczęście nie wpadała do naszej siatki.

Polacy kilkukrotnie groźnie atakowali i strzelali, ale najciekawszym momentem II połowy była akcja Roberta Lewandowskiego. Popisał się doskonałym rajdem w 63. minucie i gdyby nie interwencja obrońcy, mógłby zdobyć gola po lobie nad bramkarzem.