Policja

i

Autor: Śląska Policja / Unsplash.com

Policjanci z Sosnowca ostrzelani

Policjanci z Sosnowca ostrzelani z wiatrówki. Pociski zatrzymały się na radiowozie

Chwile grozy przeżyli policjanci z Sosnowca, których radiowóz został ostrzelany w czasie patrolu na ul. Robotniczej. Snajper został szybko zatrzymany.

W sobotnie popołudnie policjanci Komisariatu Policji II w Sosnowcu jadąc radiowozem ulicą Robotniczą zostali ostrzelani z pistoletu pneumatycznego. Na szczęście pociski, które zatrzymały się na radiowozie były plastikowe. Mundurowi jak tylko zorientowali się skąd padają strzały, od razu ruszyli za mężczyzną w pościg.

„Snajper” z Sosnowca zatrzymany

Po błyskawicznej reakcji policjantów niedoszły „snajper” z Sosnowca został zatrzymany. Okazało się, że strzelającym był 42-letni mieszkaniec Sosnowca, który jest dobrze znany sosnowieckim policjantom.

Mężczyzna usłyszał zarzut czynnej napaści na umundurowanych funkcjonariuszy i został objęty dozorem policyjnym. Zatrzymany niebawem stanie przed sądem, gdzie odpowie za swoje zachowanie. Grozi mu 10 lat więzienia.

Żartowniś usłyszał zarzut czynnej napaści na policjantów, został objęty dozorem policyjnym. Za irracjonalne zachowanie mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – informują policjanci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE