Policjanci przyłapani na GORĄCYM UCZYNKU. Oto co robili w Katowicach! [WIDEO]

2021-02-09 10:43
Policjanci przyłapani na GORĄCYM UCZYNKU. Oto co robili w Katowicach [WIDEO]
Autor: Śląska Policja Policjanci w Katowicach wzięli w dłonie łopaty

To nagranie jest już hitem sieci. Policjanci w Katowicach zostali "przyłapani na gorącym uczynku". Funkcjonariusze podczas ataku zimy zrobili coś, czego nikt się nie spodziewał. "Trzeba sobie pomagać, tym bardziej, gdy warunki zaskakują" - tłumaczą śląscy policjanci. O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły w naszym materiale.

Katowice: Policjanci przyłapani na gorącym uczynku

Zima zaskoczyła drogowców w całej Polsce. Od poniedziałku warunki na drogach są fatalne. Komunikacyjny armageddon dotyczy nas wszystkich. Służby drogowe nie nadążają z odśnieżaniem i osypywaniem dróg. Na pomoc ruszyli policjanci... Funkcjonariusze z Katowic zostali "przyłapani na gorącym uczynku" w momencie, gdy wzięli w dłonie łopaty i... odśnieżali jedno z przejść dla pieszych w Katowicach. Nagranie jest już hitem sieci.

- Miło, że zauważacie, iż policyjna #służba stanowi różne wyzwania. Trzeba sobie pomagać, tym bardziej, gdy warunki zaskakują - napisali śląscy policjanci.

Internauci są zachwyceni postawą mundurowych. "Szacun panowie", "czapki z głów", "Nie ma się co śmiać..lepiej tak jak służby drogowe nie wyrabiają" - to tylko kilka z internetowych komentarzy.

Mogło dojść do tragedii. Kierowca ciężarówki nie usunął lodu z naczepy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE