Policja poszukuje 9-letniego Kacpra. AKTUALIZACJA Chłopiec się odnalazł

i

Autor: Archiwum Policja poszukuje 9-letniego Kacpra. AKTUALIZACJA Chłopiec się odnalazł

Mundurowi proszą o pomoc

Policja poszukuje 9-letniego Kacpra. AKTUALIZACJA Chłopiec się odnalazł

Tarnogórscy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym dziewięcioletnim Kacprem. Chłopczyk wyszedł rano w piątek, 7 lipca, ze swojego domu i ostatni raz widziany był przy ul. Lelewela w Tarnowskich Górach, i do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania.

Zaginął 9-letni Kacper. Policja prosi o pomoc

Mundurowi z Tarnowskich Górach prowadzą obecnie poszukiwania za zaginionym Kacprem, który w piątek, 7 lipca, o godz. 9 rano wyszedł ze swojego domu i ostatni raz widziany był przy ul. Lelewela w Tarnowskich Górach.

9-latek do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania. Chłopiec jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 160 cm wzrostu, jasne krótkie włosy i niebieskie oczy. Cechą charakterystyczną Kacpra są lekko odstające uszy.

Jak przekazali nam policjanci, chłopiec jest ubrany w granatową koszulkę z krótkim rękawem, długie spodnie czarne z białym paskiem, czarne buty z białą podeszwą i czerwonymi wstawkami.

Ostatni raz był widziany ok. godz. 20 w CH Agora w Bytomiu. 

- Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca przebywania chłopca proszone są o kontakt z tarnogórską policją pod numerem telefonu 47 853 42 55 lub 112 - czytamy w komunikacie tarnogórskiej policji. 

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE