Pojechał na rondzie prosto. Potem zderzył się z ciężarówką. Dziwne zdarzenie na drodze w Dąbrowie Górniczej

i

Autor: Screen Youtube/Polskie drogi

Pojechał na rondzie prosto. Potem zderzył się z ciężarówką. Dziwne zdarzenie na drodze w Dąbrowie Górniczej

2020-03-06 12:04

Do absurdalnego zdarzenia drogowego doszło w Dąbrowie Górniczej. Kierowca mazdy przejechał rondo na wprost i jeszcze doprowadził do zderzenia z ciężarówką. Na szczęście tylko zahaczył tyłem o przód TIR-a i nikomu nic się nie stało, ale naprawdę nie mamy pojęcia co sobie myślał kierowca z Dabrowy Górniczej. W wymówkę, że nawigacja powiedziała "na rondzie prosto" nie uwierzymy. Zobaczcie wideo z całego zajścia.

Pojechał na rondzie prosto. Dziwna sytuacja na drodze w Dąbrowie Górniczej

Absurdalna sytuacja na drodze w Dąbrowie Górniczej. Kierowca mazdy chciał przejechać przez rondo na wprost. Wjechał na pas jezdni wewnątrz ronda, który prowadził do zjazdu na DK1, ale w ostatniej chwili zmienił pas i próbował wbić się na jezdnię w stronę centrum miasta. Wymusił pierwszeństwo jadącemu prawidłowo kierowcy ciężarówki. Doszło do zderzenia. Mazda zahaczyła tyłem o przód TIR-a. Całe zdarzenie nagrał kierowca ciężarówki. Zobaczcie jak to wyglądało.

Kierowcy zwracają uwagę, że to konkretne rondo często sprawia problemy przyjezdnym. Jednak w tym konkretnym przypadku kierowca albo nie patrzył na znaki, albo chciał być zbyt cwany na drodze. Nawet jeśli jego nawigacja wydała komendę "na rondzie prosto", takiego zachowania na drodze nic nie usprawiedliwia.

Potrafisz rozpoznać tablice rejestracyjne w woj.śląskim?

Pytanie 1 z 12
Kierowcy z Bytomia na tablicach rejestracyjnych mają litery:
IEM bez udziału publiczności