Chcesz odświeżyć swój taras na wiosnę? Mamy dla Ciebie świetną propozycję!

2021-03-01 9:26 Artykuł sponsorowany
Chcesz odświeżyć swój taras na wiosnę? Mamy dla Ciebie świetną propozycję!
Autor: mat.prasowe

Coraz więcej słońca, coraz dłuższe dni... To znak, że wiosna tuż tuż, a wraz z nią sezon tarasowo-ogrodowy. Aby móc cieszyć się pięknym wyglądem tarasu i ogrodu, jego urządzenie należy zacząć od podstaw, czyli od podłogi. Na niej natomiast najlepiej sprawdzą się płytki tarasowe. Doceniamy je nie tylko za wyjątkowy design, nawiązujący do naturalnych materiałów, ale także za trwałość - są mrozoodporne, łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji oraz odporne na wilgoć i działanie pleśni.

Płytki tarasowe to praktyczne i estetycznie wyglądające rozwiązanie. Pozwalają na efektowne wykończenie terenu wokół domu, a jednocześnie sprawiają, że wygodniej jest utrzymać go w czystości. Płytki tarasowe muszą posiadać odpowiednie właściwości, które pozwolą im przetrwać skrajne temperatury oraz ich wahania, a także zmagać się z działaniem deszczu, śniegu i wiatru.

Taras i ogród to miejsca, w którym spędzamy coraz więcej czasu - dobrze, by często użytkowane, służyły nam niezmiennie przez długie lata i ciągle tak samo dobrze wyglądały. Przestrzeń wokół domu jest tak samo ważna, jak wygląd samego budynku - aby dobrze się prezentowała, powinna tworzyć spójną całość. Dzięki szerokiej gamie płytek tarasowych 2 cm i różnym technikom ich montażu, można z łatwością zaplanować ścieżki komunikacyjne, podjazd oraz funkcjonalną strefę relaksu i rekreacji. A wszystko w kolorach kamienia lub drewna. Ogromny wybór struktur, kolorów i formatów to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ciemne, imitujące kamień płytki doskonale sprawdzą się w nowoczesnych projektach, podkreślając elegancję i wysmakowany styl. Jeśli chcemy nieco ocieplić aranżację, możemy użyć płytek o strukturze drewna.

Trwałe, ponadczasowe i eleganckie płytki zewnętrzne pomogą uporządkować przestrzeń wokół domu. Odporny na warunki atmosferyczne, ścieranie i plamy gres o grubości 2 cm doskonale sprawdzi się na tarasie, chodnikach lub podjeździe, a dzięki różnym rozmiarom i sposobom montażu, każdy z łatwością dopasuje go do swoich upodobań.

Płytki tarasowe 2 cm to nie tylko piękny wygląd i wyjątkowa trwałość, ale także wiele możliwości montażu. Można ułożyć je tradycyjnie na kleju, zastosować specjalny system wsporników, pod płytkami wtedy można ukryć np. kable, a także kłaść bezpośrednio na podłożu. Ostatnie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w otoczeniu domu - dzięki temu można stworzyć urokliwe ścieżki na trawniku i nadać kształt ogrodowi.

Dlaczego uważamy, że płytki tarasowe 2 cm są godne polecenia? Bo sami sprawdziliśmy ich trwałość i możemy potwierdzić - są antypoślizgowe, mrozoodporne, łatwe w montażu i utrzymaniu czystości, a dzięki różnym fakturom i kolorom z łatwością dopasują się do tarasu i ogrodu w każdym stylu. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Elegancka struktura kamienia oraz faktura naturalnego drewna świetnie prezentuje się w otoczeniu domu, zwłaszcza w towarzystwie zieleni.

Płytki tarasowe to piękno naturalnego surowca i trwałość gresu o grubości 2 cm.

Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę mera.eu i do Salonów sprzedaży:

  • Tychy - ulica Przemysłowa 70,
  • Bielsko-Biała - ul. Gen. Józefa Kustronia 63,
  • Katowice - Nowy Roździeń ul. Roździeńskiego 199.

Artykuł sponsorowany