Piotr Żyła wstawił zdjęcie i się zaczęło. Król na zamku, Mógłbyś to wyrwać

i

Autor: Archiwum/Piotr Żyła Instagram Piotr Żyła wstawił zdjęcie i się zaczęło. "Król na zamku", "Mógłbyś to wyrwać"

Rozrywka

Piotr Żyła wstawił zdjęcie i się zaczęło. "Król na zamku", "Mógłbyś to wyrwać"

Piotr Żyła nawet jak nie skacze, to łapie duże zasięgi. Jak nie na skoczni, to w internecie. Tym razem udało mu się to dość niechcący, kiedy wstawił zdjęcie na Instagrama, gdzie w poście sponsorowanym chciał zareklamować jedną z firm. Wyszło jak zawsze - śmiesznie i chyba nie tak, jak oczekiwał.

Piotr Żyła wstawia zdjęcie i od razu jest śmieszniej

Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich. Jego podejście do życia i poczucie humoru to coś, co sprawia że jest uwielbiany nie tylko przez fanów tej dyscypliny sportu. Można powiedzieć, że wśród polskich sportowców Żyła to taki klasyczny "atmosferowicz",który dba o swoich kolegów z reprezentacji, jak i kibiców. I tym razem też to zrobił, choć już bardziej bawiąc tylko swoich fanów. 

W weekend na jego profilu na instagramie pojawiło się zdjęcie Piotra Żyły siedzącego na krześle przed domem. Ewidentnie jest to post sponsorowany, który miał zareklamować jedną firmę. I wszystko nawet by się udało, gdyby nie jeden szczegół który sprawił, ze z reklamy wyszły nici, a zrobił się kabaret. 

"Wyrwij chwasty", "Zaniedbany tarasik" - internauci nie mają litości

Piotr Żyła siedzi przed domem na tarasie. Problem w tym, że z tarasu wyrasta sporo chwastów, co w kontraście do ładnego i zadbanego domu za plecami Piotra Żyły sprawiło, że internauci nie tylko zaczęli mu zwracać na to uwagę, ale też sobie z całej sytuacji poważnie żartować. 

  • "To nie trawa, to są żylaki"
  • "Ta trawę z tych płytek mogłeś wyrwać do tego zdjęcia"
  • "Kiepska tania reklama, a wszyscy to łykają"

Co więcej, dostało się również filmie, którą Piotr Żyła miał tym postem zareklamować. 

  • "Tym tarasem dobrej reklamy sobie nie robią"
  • "Chodzi mi po głowie hasło reklamowe: Nie robimy na od**erdol"

Tak mieszka Piotr Żyła z ukochaną. Ale mają chacjendę!