Piotr Żyła buduje dom w Ustroniu. Zamieszka tam z piękną Marceliną Ziętek [ZDJĘCIA]

2021-03-04 11:40

Piotr Żyła to świeżo upieczony mistrz świata w skokach narciarskich z Oberstdorfu. 34-letni skoczek z Wisły zdobył złoty medal na skoczni normalnej i ma chrapkę na powtórzeniu tego wyniku na skoczni dużej. Sporo dzieje się też u niego w życiu osobistym. Związał się z piękną aktorką Marceliną Ziętek z serialu 19+. Para niebawem zamieszka w domu, który Piotr Żyła buduje w Ustroniu.

Miasta widmo z początku pandemii. Tego widoku nie da się zapomnieć

Piotr Żyła buduje dom w Ustroniu. Zamieszka tam ze swoją piękną dziewczyną Marceliną Ziętek

Popularny "Wiewiór" jest ostatnio na ustach wszystkich. Piotr Żyła to 34-letni skoczek z Wisły, którego największym sukcesem w karierze był dotychczas brązowy medal na mistrzostwach świata w Lahti. Ostatnio jednak Żyła zaimponował wszystkim kibicom skoków narciarskich w Polsce i w fenomenalnym stylu wywalczył złoto na normalnej skoczni na mistrzostwach świata w Oberstdorfie.

Skoczek ostatnio ma złoty czas nie tylko w swojej karierze sportowej, ale też w życiu zawodowym. Piotr Żyła zdążył już zapomnieć o nieudanym małżeństwie z Justyną Żyłą i teraz spotyka się z piękną aktorką Marceliną Ziętek znaną przede wszystkim z serialu 19+.

CZYTAJ WIĘCEJ: Piotr Żyła ma nową dziewczynę. To Marcelina Ziętek z serialu 19+. Płakała ze szczęścia jak skoczek zdobywał Mistrzostwo Świata [ZDJĘCIA]

Piotr Żyła buduje dom w Ustroniu

Mistrz świata w skokach narciarskich już mieszka z piękną Marceliną, ale niebawem para ma przenieść się do nowego domu, który Piotr Żyła buduje w Ustroniu. Skoczek w mediach społecznościowych co jakiś czas chwali się postępami w budowie wymarzonego domu.

Dodajmy, że oficjalnie ani Piotr Żyła, ani Marcelina Ziętek nie pochwalili się, że są w związku. Oboje jednak nie zaprzeczają tym doniesieniom i, co więcej, publikują w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać ich razem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE