Policja

i

Autor: Radio ESKA

Szczyrk

Pijany obywatel Holandii wszczął awanturę w hotelu i zniszczył wyposażenie pokoju

Policjanci ze Szczyrku zatrzymali mężczyznę, który wszczął awanturę w jednym z hoteli. Obywatel Holandii zniszczył także wyposażenie pokoju. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pijany Holender zdemolował hotel w Szczyrku. Straty są spore

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 4 czerwca, koło godz. 22 w Szczyrku na terenie jednego z tamtejszych hoteli.

Dwóch mężczyzn narodowości holenderskiej, będąc pod wpływem alkoholu, wszczęło awanturę. Jeden z nich 34-latek zaczął ponadto demolować wyposażenie wynajętego pokoju. Zniszczył także przedmioty znajdujące się na hotelowym korytarzu.

- Z uwagi na brak reakcji na interwencje personelu hotelu, na miejsce został wezwany patrol z Komisariatu Policji w Szczyrku, który zatrzymał awanturnika. Okazało się, że uszkodzenia, jakich dokonał, właściciel hotelu wycenił na około 10 tysięcy złotych - informują mundurowi. 

34-letni obywatel Holandii został zatrzymany i trafił następnie do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE