Ratownictwo Powiat Pszczyński

i

Autor: Ratownictwo Powiat Pszczyński / Facebook

Pawłowice: 16-letni syn zadał matce dwa ciosy nożem. Lądował śmigłowiec LPR

W poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., policjanci w gminie Pawłowice (powiat pszczyński), zostali wezwani do domowej awantury. Okazało się, że 16-latek zranił nożem swoją matkę. Kobieta została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala.

Jak informuje portal noweinfo.pl, około godziny 18.00 w poniedziałek, 30 stycznia, policjanci z pawłowickiego komisariatu zostali wezwani do domowej awantury, do której doszło w mieszkaniu przy ul. Kruczej i Górniczej, nieopodal kopalni Pniówek.

Jak się okazało na miejscu, w trakcie awantury 16-letni syn ugodził swoją 39-letnią matkę nożem kuchennym. Zadał jej dwa ciosy w plecy – mówi dla portalu noweinfo.pl mł. asp. Wojciech Janosz zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Kobieta została opatrzona przez ratowników medycznych. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym przetransportowano 39-latkę do szpitala w Katowicach Ochojcu. Jej stan jest stabilny. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną awantury i czy do podobnych sytuacji dochodziło już wcześniej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE