Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej poszukuje zamaskowanego widza. Trwa akcja "Wierni kulturze"

2021-11-25 13:25
Wierni Kulturze
Autor: Marek Wesołowski Wierni Kulturze

Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej zaprasza zamaskowanego widza chętnego do wzięcia udziału w koncertach, seansach, wystawach i spektaklach teatralnych organizowanych w PKZ. Trwa akcja "Wierni kulturze", która ma zachęcić widzów do odwiedzenia pałacu i dbania o zdrowie innych.

Akcja ma zachęcić widzów do uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w placówce, pamiętając jednocześnie o tym, że panuje pandemia i trzeba zabezpieczać maseczką usta i nos.

- Oczywiście jak każda instytucja boimy się ponownego zamknięcia ze względu na czwarta falę pandemii. Musimy dbać o wspólne bezpieczeństwo, dlatego chcemy nagradzać widzów, którym się chce. Jeśli się chce przyjść na koncert, spektakl czy seans filmowy i przestrzegać zasad bezpieczeństwa, to już się coś zrobiło dla kultury i takie osoby powinny być nagradzane. Ten zamaskowany widz ma uświadomić ludziom jak ważna jest kultura i że każdy z nich może być takim bohaterem dla kultury w czasach pandemii. Od naszych widzów zależy to, czy kultura przetrwa - powiedział nam Olaf Otwinowski.

Aby wziąć udział w akcji "Wierni kulturze" wystarczy okazać bilety zakupione na wydarzenia organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia i Kino Kadr, by na specjalnej karcie zdobyć pieczątki, które można wymienić na nagrody.

Po zebraniu trzech nagroda trafia do rąk widza.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE