Oferta specjalna Metro przedłużona przez Koleje Śląskie do 31 grudnia 2024 r.

i

Autor: Koleje Śląskie

Komunikacja

Oferta specjalna Metro przedłużona przez Koleje Śląskie do 31 grudnia 2024 r.

2023-09-30 14:59

To świetna informacja dla pasażerów Kolei Śląskich. Oferta specjalna Metro została przedłużona do 31 grudnia 2024 r. Poinformował o tym rzecznik kolei Maciej Zaremba w swoich mediach społecznościowych.

Metro - oferta dla pasażerów Kolei Śląskich przedłużona do końca tego roku

Rzecznik Kolei Śląskich Maciej Zoremba poinformował w mediach społecznościowych o tym, że oferta specjalna Metro została przedłużona do 31 grudnia 2024 r. Na czym polega?

Pasażer ma możliwość kupienia biletu jednorazowego za 1 zł, na podstawie którego może podróżować między dwiema sąsiadującymi stacjami w Tychach, wzdłuż trasy: Tychy Lodowisko – Tychy Grota Roweckiego – Tychy Aleja Bielska – Tychy Zachodnie – Tychy – Tychy Żwaków.

Krótki przejazd w atrakcyjnej cenie. Skorzystacie?

Ważność biletu jednorazowego wynosi 20 minut. Można je nabyć wyłącznie w dniu wyjazdu: w biletomatach, w internetowych lub mobilnych kanałach sprzedaży, w pociągu (w tym przypadku wyłącznie od stacji, na której nie ma biletomatu lub biletomat jest nieczynny, bez pobierania opłaty za wydanie biletu).

Idea przejazdu 1 przystanku za 1 złoty to pomysł na wprowadzenie rozwiązań znanych z miast, w których funkcjonuje na dużą skalę metro, a pasażerowie przemieszczają się głównie do najbliższej stacji" - informował rzecznik 30 marca 2023 r. w komunikacie na stronie internetowej Kolei Śląskich tuż przed wejściem w życie Metra. 

Szczegóły na: Koleje Śląskie dla pasażerów

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE