Odnaleziono zaginionego w piątek 13-letniego Kacpra!

2021-08-23 19:00
Na imprezę? Policja szuka włamywaczy do sklepu w Czerninie
Autor: pixabay.com

Zaginiony przed kilkoma dniami 13-letni Kacper z Sosnowca został odnaleziony; jest cały i zdrowy – przekazała w poniedziałek późnym popołudniem policja, która kilka godzin wcześniej opublikowała zdjęcie nastolatka i jego rysopis, prosząc o pomoc z poszukiwaniach.

Jak wynika z informacji przekazanej PAP przez rzeczniczkę sosnowieckiej policji podkom. Sonię Kepper, Kacpra odnalazł jeden ze strażników miejskich.

Sosnowiecka Straż Miejska odnalazła poszukiwanego 13-latka. Zgłoszenie otrzymała od Mieszkańca. Dziekuję Wam za pomoc

potwierdził na Facebooku przeydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Ćwiczenia WOT dot. ochrony przeciwpowodziowej.

Na razie nie wiadomo, gdzie chłopiec spędził ostatnie noce, będzie to wyjaśniane. Jak powiedziała podkom. Kepper, trwają czynności w tej sprawie. 

Kacper opuścił miejsce zamieszkania w piątek po południu. Z sms-a wysłanego ojcu wynikało, że będzie nocował u kolegi i wróci następnego dnia, jednak od tego czasu ani nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Ojciec dopiero w poniedziałek zawiadomił policję o zaginięciu syna. Matka nastolatka przebywa obecnie za granicą – podawała wcześniej policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE