O krok od tragedii w Katowicach. Starszy pan przebiegał przez autostradę [WIDEO]

2021-10-28 9:01
O krok od tragedii w Katowicach. Starszy pan przebiegał przez autostradę [WIDEO]
Autor: Screen YouTube/Frustracje Drogowe Do zdarzenia doszło kilka dni temu na autostradzie A4 w Katowicach

To mogło skończyć się tragicznie. Pewien mężczyzna postanowił w biały dzień przejść przez cztery pasy autostrady A4 w samym centrum Katowic. Wszystko nagrał świadek zdarzenia. Cud, że nikomu nic się nie stało!

O krok od tragedii w Katowicach. Starszy mężczyzna w biały dzień przechodził przez cztery pasy ruchliwej autostrady w samym centrum miasta. Kierowcy go omijali, choć niektórzy mieli z tym problem, musieli zwalniać i zjeżdżać z drogi.

Sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie. Całe zdarzenie nagrał telefonem jeden z pieszych, który przechodził akurat wiaduktem nad autostradą A4. Film trafił już na YouTube. Na nagraniu widać wyraźnie starszego mężczyznę ubranego w niebieską kurtkę, który nieco chwiejnym krokiem ustawia się na pasie zieleni, rozgląda się i dziarsko pokonuje cztery pasy autostrady A4. Tu zdecydowanie mogło dojść do tragedii.

Zobaczcie całe nagranie

Nauczyciel angielskiego molestował uczennice
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE