Nowe promocje w Biedronce. Macie tylko dwa dni aby z nich skorzystać

i

Autor: Archiwum Nowe promocje w Biedronce. Macie tylko dwa dni aby z nich skorzystać

Nowe promocje w Biedronce. Macie tylko dwa dni aby z nich skorzystać

Biedronka przygotowała dla swoich klientów kolejne promocje. Te najbliższe będą obowiązywać tylko dwa dni. Promocje na wybrane produkty zostaną uruchomione w piąte 4 listopada i potrwają do soboty 5 listopada. Będą więc tylko dwa dni na to, aby z nich skorzystać.

Nowe promocje w Biedronce. Tylko dwa dni, aby z nich skorzystać

Sieć sklepów Biedronka cały czas stara się zaskoczyć swoich klientów nowymi promocjami. Część z nich trwa kilka dni, a część produktów w promocyjnych cenach jest dostępna w bardzo krótkim okresie czasu. Tak właśnie będzie tym razem. Najnowsza promocja w Biedronce startuje w piątek 4 listopada i potrwa do soboty 5 listopada. Będą więc tylko dwa dni na to, aby skorzystać z promocji na wybrane produkty a trzeba przyznać, że tym razem Biedronka ma co zaoferować. 

Promocje w Biedronce: Coca-Cola, papier toaletowy i makarony

Ci, którzy kochają smak oryginalnej Coca-Coli, jak i ci, którzy nie pogardzą Coca-Colą Zero, będą szczególnie zadowoleni, bowiem będą dostępne sześciopaki puszek tego popularnego napoju. A jak wiadomo, smak Coca-Coli z puszki jest zupełnie inny, niż z plastikowej butelki. Przy zakupie sześciopaku cena za jedną puszkę Coca-Coli to zaledwie 2,19 zł. 

Promocja objęła również makarony Pastani. Przez dwa dni będzie można skorzystać z promocji 2+1 gratis. Dziennie będzie można kupić sześć produktów tej marki, czyli za darmo, z kartą Moja Biedronka, będziemy mieli dwa opakowania makaronu. 

W promocji jest papier toaletowy rumiankowi Regina (19,99 za 16 rolek) oraz płyn do płukania tkanin Lenor, za który przy zakupie dwóch butelek zapłacimy 9,99 zł za sztukę. Te promocje będą obowiązywały tylko w piątek 4 listopada i w sobotę 5 listopada, czyli przez dwa dni.

Do soboty taniej kupimy tez duże czekolady Milka. Przy zakupie trzech czekolad zapłacimy 7,99 zł za sztukę. 30 procent tańsza będzie też kawa Tchibo Family. Połowę mniej zapłacimy za kosmetyki do włosów, a proszek Persil (3,38 kg) będzie w supercenie 32,99 zł.  

W promocji nadal są znicze. W Biedronce obowiązuje promocja 4+4 gratis. Jest jednak limitowana. Na kartę Moja Biedronka możemy w ciągu dnia kupić 16 zniczy (8 gratis). 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE