Największy targ roślin doniczkowych w Polsce odbędzie się w Katowicach

i

Autor: mat. prasowe

Wydarzenia

Największy targ roślin doniczkowych w Polsce odbędzie się w Katowicach

Festiwal Roślin odbędzie się w najbliższy weekend (w dniach 1-2 kwietnia) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jest to największy targ roślin doniczkowych w naszym kraju.

Największy targ roślin doniczkowych w Polsce odbędzie się w Katowicach

1-2 kwietnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się Festiwal Roślin. 

Organizatorzy przywiozą ogromną ilość roślin prosto z hodowli. - Jak na każdym wydarzeniu, zapowiadają piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając już i tak bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. Również dział roślin kolekcjonerskich ma zostać znacząco wzbogacony, a ceny mają pozostać bezkonkurencyjnie niskie - czytamy w informacji prasowej. Organizatorzy zaoferują rośliny w cenach zaczynających się już od 5zł

Sprawdź ceny kwiatów doniczkowych na Festiwalu Roślin w Katowicach

Zobacz zdjęcia

Festiwal Roślin w Katowicach to nie tylko rośliny doniczkowe. W trakcie wydarzenia będzie można kupić m.in. torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych produktów związanych z ogrodnictwem. – Staramy się przede wszystkim, aby nasze rośliny były dostępne dla wszystkich, a ich ceny były jak najniższe, ponieważ wiemy, że dla wielu osób to nie tylko hobby, ale również styl życia – przyznają organizatorzy wydarzenia. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. W sobotę targi potrwają od godz. 8 do 20, natomiast w niedzielę - od godz. 10 do 18. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE