sylwester

i

Autor: Pixabay

Największa sylwestrowa domówka w regionie odbędzie się w Gliwicach!

2023-11-21 11:29

Na tej imprezie poczujecie się jak u najlepszych znajomych. Świetna muzyka, rozmowy do białego rana przy kuchennym stole, toast o północy wzniesiony z bliskimi to przepis na najlepszą imprezę sylwestrową. Zabawa potrwa od godziny 20.00 (31 grudnia) do godziny 3.00.

W tym roku PreZero Arena Gliwice na jedną noc zmieni się w wielką chatę otwartą dla wszystkich! 

Salon wypełni taneczna muzyka na żywo, gdzie rytm zabawie nadawać będą Rat Kru ze swoim aerobikiem dla oczytanych oraz Mike Rif & Cubania w rytmie salsy. Po północy stery przejmie DJ BABA, rezydent śląskiej aglomeracji, który sięgnie do największych hitów dyskotekowych od lat 80. do teraz.

W małym pokoju rządzić będzie DJ Tigre, a to oznacza świetną zabawę i taniec do świtu. To będzie mieszanka tropikalnych rytmów prosto z Dominikany.

Byliście kiedyś na domówce, gdzie w pewnym momencie najlepsza część imprezy przenosi się do kuchni? W tym przypadku pewnie będzie podobnie… Tyle że stoły będą rozstawione w ogrodzie pełnym kwiatów (rodem z Alicji w Krainie Czarów). Na tym garden party czekać będzie sylwestrowe menu. Będzie coś dla tych, dla których nie ma imprezy bez gier (planszowych i nie tylko), w które na domówce zagracie w sypialni… Na pamiątkę zostaną zdjęcia, które zrobicie na specjalnie przygotowanych fotościankach. O północy – niespodzianka (!) – i wspólny toast! W trakcie imprezy wykorzystane będą także lasery, niestandardowe oświetlenie sceniczne (stroboskop) oraz dym sceniczny.

O oprawę muzyczną zadbają:

RAT KRUPoznańskie duo muzyczne założone w 2016 roku przez Witolda Skrzypczaka (Rat One) i Pawła HorboAwego (Papa Musta), tworzące muzykę techno-rap, odwołując się przy tym do brzmień muzyki klubowej lat 90-tych. Duet zdobył rozpoznawalność w 2018 roku dzięki singlowi „Hordo” i wykorzystaniu wizerunku szczura, podkreślającego jego undergroundowy rodowód. Od tego czasu zagrał dziesiątki koncertów w całym kraju, w tym na wielu prestiżowych festiwalach i konkursach dla debiutantów. Artyści odważnie balansują na granicy sztuki i kiczu, nigdy jej jednak nie przekraczając.

DJ TIGREDJ z Dominikany, występował na największych klubowych scenach w Polsce, Hiszpanii, Niemczech i jego rodzinnej Dominikanie. Jak nikt potrafi mieszać tropikalne rytmy, jak bachata, salsa, merengue i reggaeton. Kocha i umiejętnie wykorzystuje także Afrobeat.

MIKE RIF & CUBANIABędziemy tańczyć – to najlepsza zapowiedź kolejnych artystów.  MIKE RIF to kubański wokalista i aranżer z wieloletnim doświadczeniem, uwielbiany przez publiczność. Artysta pełen pasji i pozytywnej energii, a na jego repertuar składają się utwory własne, mocno związane z rytmami latino, tradycyjne kubańskie brzmienia i aktualne hity latino. Od ponad 4 lat przewodzi formacji CUBANIA, z którą występuje na różnych scenach, zawsze serwując publiczności świetną zabawę. Zespół wykonuje skomponowane przez Mike’a utwory, jak i znane covery kubańskie i hity latino. CUBANIA to energetyczny zespół z niewiarygodną łatwością improwizacji scenicznej, dla którego scena i muzyka są naturalnym środowiskiem, w którym porusza się z ogromną łatwością. MIKE RIF, niezwykle żywiołowy, urodzony sceniczny temperament, zabierze Was w muzyczną podróż po Karaibach. Usłyszycie tradycyjne utwory kubańskie i aktualne hity latino.

DJ BABAOdnajduje się w każdym stylu muzycznym i wyczuwa gust tańczących szybciej od nich. Jego sercu najbliższa jest stylistyka reggaeton, moombathon, r&b, commercial house, ale ukształtowała go muzyka rockowa. W sylwestrową noc zagra jeszcze inaczej –  największe przeboje dyskotek od lat 80. po klubowe nowości. DJ BABA działa na gliwickiej scenie od 20 lat. Obecnie można go usłyszeć w Klubie Don Kichot w Częstochowie i Tutto Bene w Gliwicach.

Żródło: Centrum Kultury Victoria w Gliwicach

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE