Najlepsze kąpieliska w województwie śląskim. Ranking stworzyli mieszkańcy

2022-06-25 17:05

Najlepsze kąpieliska w woj. śląskim wybrane! Wyboru dokonali sami mieszkańcy. Które kąpieliska i baseny otwarte zasługują na miano najlepszych w woj. śląskim? Mieszkańcy wzięli pod uwagę nie tylko ceny biletów, ale atrakcje, dostęp do przebieralni, sanitariatów i punktów gastronomicznych. Sprawdź ranking basenów i kąpielisk w woj. śląskim.

Najlepsze kąpieliska w województwie śląskim

Mieszkańcy sami wskazali najlepsze ich zdaniem kąpieliska w województwie śląskim. Zebraliśmy głosy oddane w mediach społecznościowych, wyszukiwarkach i głównych serwisach zajmujących się sposobami spędzenia wolnego czasu. Co nam wyszło z podsumowania?

Przede wszystkim w zestawieniu najlepszych kąpielisk nie ma ani jednego aquaparku. Powodu są dwa. Po pierwsze drogie bilety, po drugie - tylko część basenów faktycznie nie jest pod dachem. A w tym zestawieniu oceniane są wyłącznie baseny otwarte pod gołym niebem.

Okazuje się, że dla mieszkańców bardzo ważnych jest kilka elementów:

  • bezpieczeństwo kąpieli - obecność ratowników
  • cena biletów
  • możliwość skorzystania z przebieralni
  • dostęp do gastronomii - nie chodzi wyłącznie o napoje chłodzące
  • łatwość dojazdu
  • atrakcje dla dorosłych i dzieci, czyli np. place zabaw.

Co może zaskakiwać, w zestawieniu najlepszych kąpielisk w woj. śląskim brakuje kilku basenów, które są bardzo popularne latem z racji swojego położenia, jednak stan techniczny i wyposażenie pozostawia wiele do życzenia.

Sprawdź najlepsze kąpieliska w woj. śląskim w galerii zdjęciowej

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE