Najbardziej niebezpieczne dzielnice na Śląsku i w Zagłębiu. TOP 10. Lepiej tutaj uważać [ZDJĘCIA]

2019-12-26 13:08

Patologia, ubóstwo, libacje alkoholowe, awantury, kradzieże, rozboje i burdy pseudokibiców. W niektórych dzielnicach na Śląsku i w Zagłębiu samotny spacer może się bardzo źle skończyć. Niektóre dzielnice od lat cieszą się złą sławą, inne dopiero od jakiegoś czasu uważane są za bardzo niebezpieczne. Zobaczcie nasze zestawienie dzielnic grozy. Zasadne jest pytanie czy zła sława tych miejsc to przypadek, stereotyp czy czysta prawda.

Najbardziej niebezpieczne dzielnice na Śląsku i Zagłębiu

Przedstawiamy 10 najbardziej niebezpiecznych dzielnic na Śląsku i w Zagłębiu. Zestawienie jest oparte na opinii mieszkańców województwa śląskiego, którzy sami wskazali, które miejsca w regionie możemy nazwać dzielnicami grozy.

Trzeba zaznaczyć, że dużą siłą jest tutaj stereotyp i zła sława. Być może wskazane dzielnice nie są wcale aż tak niebezpieczne. Jednak już sama ich nazwa u wielu powoduje ciarki i dreszcze na plecach.

Niektóre dzielnice od razu kojarzą nam się z patologią, ubóstwem i awanturami. Niektóre być może znalazły się tutaj na wyrost. Są też pewnie takie, które do miana najniebezpieczniejszych dopiero aspirują.

Zobaczcie 10 najbardziej niebezpiecznych dzielnic w śląskich i zagłębiowskich miastach. Zgadzacie się z naszym wyborem? A może jakiejś dzielnicy tu brakuje? Albo jakaś jest wpisana na wyrost?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE