Kibice

i

Autor: Unsplash.com

Nowy serial "Kibic"

Na Śląsku i w Zagłębiu będą kręcić serial o społeczności kibicowskiej. Serial produkuje Netflix

W Sosnowcu i w Jastrzębiu-Zdroju będzie można wystąpić w najnowszej produkcji serialowej „Kibic”. Obecnie trwają poszukiwania statystów. Film będzie opowiadać o społeczności kibicowskiej.

Na Śląsku i w Zagłębiu kręcone będą sceny do powstającego serialu „Kibic”. Produkcja będzie emitowana dla jednej z platform streamingowych, jednak studio nie zdradza dla jakiej. Serial ma opowiadać o społeczności kibicowskiej.

Poszukiwane są osoby, które będą mogły zagrać jako statyści w Sosnowcu i w Jastrzębiu-Zdroju.

Serdecznie zapraszamy na statystowanie Panie i Panów w wieku 16-65 lat, którzy jako statyści wcielą się w postacie kibiców na stadionie, policjantów, ratowników medycznych, zabezpieczenia meczu oraz przechodniów – zaprasza MKM Studio.

Dokładne daty dni zdjęciowe:

  • 3 czerwca Sosnowiec, mężczyźni w wieku 16-50 lat jako kibice,
  • 4 czerwca Sosnowiec, mężczyźni w wieku 16-50 lat jako kibice oraz kobiety i mężczyźni w wieku 16 -65 lat jako przechodnie,
  • 5 czerwca Sosnowiec, kobiety i mężczyźni w wieku 25-65 lat z własnymi samochodami,
  • 8, 9, 10, 11, 12 czerwca Jastrzębie-Zdrój, kobiety i mężczyźni w wieku 16-65 lat jako kibice na stadionie, policjanci, ratownicy medyczni, zabezpieczenie meczu oraz przechodnie.

Statyści na Śląsku i w Zagłębiu poszukiwani

Stawka dla osoby dorosłej wynosi 130 zł netto za dzień zdjęciowy, Statysta z samochodem ma dostać 180 zł netto za dzień zdjęciowy.

Prosimy żeby nie zgłaszały się osoby, które się już zgłosiły, ze wszystkimi na pewno spotkamy się na planie. Dzieci ze zgłoszeń zostały już wybrane. Zapewniamy niesamowite przeżycia i wspaniałą, niezapomnianą przygodę. Zgłoszenia z dopiskiem PUCHAR, zawierające imię i nazwisko, wiek, aktualne zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki, pasujący termin oraz numer telefonu prosimy przesyłać na maila: adam@mkmstudiofilm.pl – dodają pracownicy MKM Studio.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE