Mysłowice mają talent

i

Autor: fb Mysłowicki Ośrodek Kultury Mysłowice mają talent

„Mysłowice Mają Talent”. Rusza kolejna edycja konkursu

2023-02-27 13:26

To impreza skierowana do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy śpiewają, grają, malują czy uprawiają sport. Liczy się każdy talent.

Konkurs będzie się odbywał w trzech etapach – eliminacje międzyszkolne, półfinały, oraz 19 maja wielki finał w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

- Dużo się o tym mówi, że mamy dużo depresji wśród młodzieży. Mamy niestety i próby samobójcze, które niejednokrotnie niestety kończą się tragicznie. My postanowiliśmy wraz z organizatorami tego konkursu pokazać dzieciom, że posiadana pasja, talent może być takim punktem zapalnym do tego żeby wyjść z tego mroku, żeby rozwijać się - powiedziała nam Natalia Baranowska z Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

W tym roku konkurs organizowany jest przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 i Mysłowicki Ośrodek Kultury. W imprezie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich mysłowickich szkół oraz młodzież mieszkająca w Mysłowicach, ale ucząca się w innych miastach.

W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody. Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia oraz regulamin imprezy wraz z jej harmonogramem znajdą się na stronach internetowych organizatorów.

Zgłoszenia przesyłać można do 20 marca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE