"Miszczowie" parkowania z Gliwic. Straż miejska pokazuje zdjęcia i mówi jak nie parkować [GALERIA]

2020-12-25 6:54

Straż miejska z Gliwic tuż przed świętami publikuje na swoje stronie zdjęcia źle zaparkowanych samochodów, należących do kierowców, którzy uważają się za "miszczów parkowania" i myślą, że mogą swoje pojazdy zostawiać tam, gdzie chcą. Nie zważają na znaki i zasady bezpieczeństwa. Zobaczcie jak absolutnie nie parkować. Szczegóły w naszej galerii.

"Miszczowie" parkowania z Gliwic. Straż miejska publikuje zdjęcia źle parkujących kierowców

Chodnik, przejście dla pieszych, pas zieleni, miejsce przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami? Wydawałoby się, że w takich miejscach pozostawienie samochodu nie przeszłoby przez myśl rozsądnej osobie. Okazuje się jednak, że dla niektórych orłów szosy z Gliwic nie ma rzeczy niemożliwych.

Straż Miejska w Gliwicach na swoim fanpejdżu na Facebooku opublikowała zdjęcia "miszczów" parkowania, którzy za nic mają przepisy ruchu drogowego i zwyczajnie lekceważą zasady bezpieczeństwa. Zdjęcia publikowane są ku przestrodze. Straż miejska do każdego zdjęcia źle zaparkowanego dołączyła zabawny opis.

ZDJĘCIA WRAZ Z OPISAMI ZNAJDZIECIE W NASZEJ GALERII

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE