Miss Polski 2019. Finalistki odwiedziły Kopalnię Guido w Zabrzu [ZDJĘCIA]

2019-12-02 13:30

Już 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się wielki finał konkursu Miss Polski 2019. Wszystkie 24 kandydatki do tego tytułu umilają sobie czas w oczekiwaniu na wielki finał, zwiedzając najbardziej urokliwe miejsca w województwie śląskim. W zeszły piątek panie odwiedziły Kopalnie Guido w Zabrzu. Mogły przejechać się górniczą kolejką i wsiąść na łódź w Sztolni. Zobaczcie zdjęcia.

Miss Polski 2019

Wszystkie 24 finalistki konkursu Miss Polski 2019 przygotowują się do wielkiego finału, jubileuszowej 30.edycji tego popularnego konkursu piękności. Wielki finał odbędzie się już w niedzielę 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Dodajmy, że to będzie cały weekend piękna, a Katowice będą stolicą piękności, bowiem w piątek, 6 grudnia czeka nas finał Miss Supranational, a w sobotę, 7 grudnia Mister Supranational.

Od kilku dni trwa specjalne zgrupowanie 24 finalistek, które przygotowują się do jubileuszowej gali Miss Polski 2019. Panie odwiedziły m.in. Kopalnię Guido, były też w Bielsku-Białej czy w Muzeum Zamkowym w Pszczynie. Dodajmy, że nasz region reprezentują dwie dziewczyny - Magdalena Kasiborska z Zabrza i Dominika Konarska z Sosnowca.

Miss Polski 2019 w Katowicach. Kiedy finał?

Kandydatki do tytułu Miss Polski 2019 od kilku dni poznają kulturę regionu, w którym odbędzie się gala finałowa. To wielkie wydarzenie czeka nas już w najbliższą niedzielę, 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Miss Polski 2019 może zostać tylko jedna z 24 kandydatek. Finałowa gala będzie transmitowana w telewizji Polsat. Wydarzenie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

Jest o co walczyć, bowiem zwyciężczyni oprócz prestiżowego tytułu i korony otrzyma 100 tysięcy złotych. Będzie mogła też reprezentować nasz kraj na międzynarodowych konkursach piękności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE