Miss Polski 2019. Finalistki odwiedziły Kopalnię Guido w Zabrzu [ZDJĘCIA]

2019-12-02 13:30 NAU

Już 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się wielki finał konkursu Miss Polski 2019. Wszystkie 24 kandydatki do tego tytułu umilają sobie czas w oczekiwaniu na wielki finał, zwiedzając najbardziej urokliwe miejsca w województwie śląskim. W zeszły piątek panie odwiedziły Kopalnie Guido w Zabrzu. Mogły przejechać się górniczą kolejką i wsiąść na łódź w Sztolni. Zobaczcie zdjęcia.

Miss Polski 2019

Wszystkie 24 finalistki konkursu Miss Polski 2019 przygotowują się do wielkiego finału, jubileuszowej 30.edycji tego popularnego konkursu piękności. Wielki finał odbędzie się już w niedzielę 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Dodajmy, że to będzie cały weekend piękna, a Katowice będą stolicą piękności, bowiem w piątek, 6 grudnia czeka nas finał Miss Supranational, a w sobotę, 7 grudnia Mister Supranational.

Od kilku dni trwa specjalne zgrupowanie 24 finalistek, które przygotowują się do jubileuszowej gali Miss Polski 2019. Panie odwiedziły m.in. Kopalnię Guido, były też w Bielsku-Białej czy w Muzeum Zamkowym w Pszczynie. Dodajmy, że nasz region reprezentują dwie dziewczyny - Magdalena Kasiborska z Zabrza i Dominika Konarska z Sosnowca.

Miss Polski 2019 w Katowicach. Kiedy finał?

Kandydatki do tytułu Miss Polski 2019 od kilku dni poznają kulturę regionu, w którym odbędzie się gala finałowa. To wielkie wydarzenie czeka nas już w najbliższą niedzielę, 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Miss Polski 2019 może zostać tylko jedna z 24 kandydatek. Finałowa gala będzie transmitowana w telewizji Polsat. Wydarzenie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

Jest o co walczyć, bowiem zwyciężczyni oprócz prestiżowego tytułu i korony otrzyma 100 tysięcy złotych. Będzie mogła też reprezentować nasz kraj na międzynarodowych konkursach piękności.