Ministranci z Katowic przerobili Zenka Martyniuka. "Ministrancki los" to hit internetu [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-02-21 14:45

Ministrancka Wytwórnia Muzyczna z Katowic nie zwalnia tempa. Ministranci jakiś czas temu nagrali hitową przeróbkę Ronniego Ferrari. "Ona by tak chciała służyć ze mną" podbiło sieć. Tym razem chłopaki wzięli na warsztat wielki hit Zenka Martyniuka. Jak im poszło? Zobaczcie klip do piosenki "Ministrancki los" na slask.eska.pl.

Ministranci z Katowic przerobili hit Zenka Martyniuka

W sieci pojawiła się kolejna amatorska superprodukcja Ministranckiej Wytwórni Muzycznej. Tym razem ministranci z Katowic - Bogucic wzięli na warsztat wielki hit króla Disco Polo - Zenka Martyniuka. Nowa piosenka opowiada o tym, że ministrancki los bywa czasem przekorny.

- Nieraz złośliwy budzik sprawi, że zaśpimy na poranną służbę i Farorz wyjdzie sam do Ołtarza - piszą ministranci pod swoim filmem w serwisie Youtube.

Gwarantujemy wam, że takiej wersji piosenki Zenka Martyniuka jeszcze nie słyszeliście. Tak brzmią słowa refrenu w interpretacji discopolowego hitu w wykonaniu ministrantów:

Jestem tu już parę lat
Ta parafia to mój świat
Ministrantem jestem nie od dziś!
Tutaj służę memu Bogu
I przyjaciół mam u boku
To najlepszy w moim życiu czas!.

Zresztą, sami zobaczcie tą niezwykłą produkcję ministrantów z Katowic. My jesteśmy zachwyceni.

Dodajmy jeszcze, że klip do piosenki "Ministrancki los" był kręcony m.in. w katowickiej strefie kultury oraz na terenie parafii w Katowicach Bogucicach. A to nie jest pierwsza superprodukcja Ministranckiej Wytwórni Muzycznej. Ministranci z Katowic wypuścili wcześniej przeróbkę hitu Ronniego Ferrari oraz rapera Kękę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE