Miejska Dżungla w Katowicach. Przed nami najbardziej wibrujące targi w mieście

i

Autor: MCK

Miejska Dżungla w Katowicach. Przed nami "najbardziej wibrujące targi" w mieście

W nadchodzący weekend - 18-19 lutego - w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zagości... Miejska Dżungla. Jest to wydarzenie targowe w formie pełnego energii festiwalu. Jest to projekt twórców Centrum Kato.

Miejska Dżungla w MCK-u. Dwudniowy festiwal w najbliższy weekend

Miejska Dżungla to projekt twórców Centrum Kato. Jest to wydarzenie kierowane do osób, którzy są miejskimi wyjadaczami. 

- Spodziewajcie się tętniących życiem stref zakupowych takich jak Plant Market, Vintage Bazar, art & design, gastro czy targ Lokalny Rolnik. Przygotujcie się na szereg aktywności, m.in Power Jogę, czy wciągające panele dyskusyjne. I przede wszystkim miejcie na uwadze prawdziwie nieskrępowaną zabawę i relaks w trakcie koncertów oraz naszego firmowego SZPASU, czyli niedzielnego pikniku elektronicznego! - zapowiadają organizatorzy.

Nie zabraknie także szerokiej oferty gastronomicznej i barowej - przy okazji tego wydarzenia będzie w pełni roślinna.

Bilety na to wydarzenia wciąż są dostępne. Jednodniowa wejściówka kosztuje 10 zł, a na dwa dni - 15 zł. Ponadto osoby do trzynastego roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej, a te w wieku od 13 do 16 lat muszą posiadać pisemną zgodę rodzica. Bezpłatny wstęp obowiązuje natomiast dzieci do drugiego roku życia.

Miejska Dżungla będzie działała od godz. 10 do 20 - zarówno w sobotę, jak i niedzielę. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE