Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk. Wybieramy najlepsze kluby muzyczne [GŁOSOWANIE]

2020-02-17 10:31 NAU
Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk. Wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne [GŁOSOWANIE]
Autor: redakcja

Jeszcze tylko dzisiaj, 17 lutego do godziny 23:59 potrwa głosowanie w plebiscycie Miejscówka Roku 2019 Rada Eska Śląsk. Wybieramy najlepsze miejscówki w pięciu kategoriach. lokale gastronomiczne, kluby muzyczne, kawiarnie, miejsca rozrywki i obiekty sportowe. Wybierzcie z nami najlepsze miejscówki w województwie śląskim w 2019 roku. Poniżej głosowanie na najlepsze kluby muzyczne.

Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk

Wybieramy najlepsze miejscówki w województwie śląskim w 2019 roku. Z waszą pomocą chcemy pokazać najlepsze lokale gastronomiczne, kluby muzyczne, kawiarnie, miejsca rozrywki i obiekty sportowe w naszym regionie. Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń. Teraz czas na głosowanie. O tym która miejscówka zwycięży w danej kategorii zdecydujecie Wy. Poniżej możecie zagłosować na najlepszy waszym zdaniem klub muzyczny w województwie śląskim. Wybierzcie jedną z 10 propozycji. Zapraszamy do zabawy.

Głosowanie na najlepsze miejscówki w regionie będzie trwało od 3 do 17 lutego 2020 roku. Wybierzemy razem z wami najlepsze miejsca do spędzania wolnego czasu w województwie śląskim. We wtorek, 18 lutego ogłosimy na naszej stronie głównej laureatów plebiscytu, czyli najlepsze miejscówki w województwie śląskim. Plebiscyt podzielony jest na pięć kategorii:

Kliknij w aktywny link przy nazwie kategorii, żeby zagłosować na najlepsze miejscówki w województwie śląskim. Najlepsze miejscówki w każdej z pięciu kategorii odwiedzimy z naszą eskową kamerą. Zapraszamy do wspólnej zabawy.