Mariusz Bulandra z Zabrzega dostał się do finału w programie „Ninja Warrior Polska

i

Autor: „Ninja Warrior Polska" mat. prasowe/Mariusz Bulandra FB

Sport

Mariusz Bulandra z Zabrzega w finale „Ninja Warrior Polska". To jego czwarta edycja

2024-04-03 11:04

Tor eliminacyjny pokonał bez problemu. W półfinale Mariusz Bulandra pokazał jeszcze więcej - frunął przez przeszkody, kończąc wspięciem się na siedmiometrową linę, z jednym z czterech najlepszych czasów piątego odcinka „Ninja Warrior Polska" - prosto do finału.

„Ninja Warrior Polska" z Mariuszem Bulandrą z Zabrzega w wielkim finale

Mariusz Bulandra, mieszkaniec Zabrzega (pow. bielski) z czasem 01:10.70 ukończył tor półfinałowy i jako jeden z czwórki najlepszych piątego odcinka programu dostał się do finału „Ninja Warrior Polska". 

Najpierw zawodnicy mierzyli się z torem eliminacyjnym, a do pokonania były: bieg parkourowca, zjazd na stożku, ruchome dachy, obrotowe kosze, rzut pierścieniem i krzywa ściana. Mariusz uzyskał tutaj czas 00:59.60. Lepsi byli tylko Mateusz Skrodzki - 00:49.70 i Igor Fojcik - 00:50.90.

Tor półfinałowy z kolei składał się z następujących przeszkód: monety, motylki, ruchomy drążek, gra w kości i mini mido. Poza Mariuszem kolejni finaliści to: Igor Fojcik - 00:29.90 w półfinale (złoty bilet), Szymon Olpiński - 01:11.90 (czas z półfinału) i Oskar Haracz - 01:19.90 (czas z półfinału). 

- To jest moja czwarta edycja. W ósmej znalazłem się pod liną. Wejście na Górę Midoriyama było dużym szczęściem, zamierzam poprawić ten wynik i wcisnąć buzzer - zapowiedział Mariusz Bulandra w programie.

Mariusz jest jednym z faworytów w programie. Na co dzień pracuje fizycznie. Jego najwierniejszym kibicem jest kilkuletnia córeczka Maja.

Źródło: Mariusz Bulandra z Zabrzega w finale „Ninja Warrior Polska". To jego czwarta edycja