Mały chłopiec spacerował w piżamie i boso tuż obok ruchliwej drogi. Rodzice byli na zakupach

2020-04-12 22:20
Mały chłopiec spacerował w piżamie i boso tuż obok ruchliwej drogi. Rodzice byli na zakupach
Autor: Śląska Policja

Widok małego chłopca, który w samej piżamie i na bosaka spaceruje wzdłuż dwupasmowej drogi to niezbyt częsty widok, szczególnie w czasach narodowej kwarantanny. Zagubionym chłopcem zajęli się policjanci. Jak się okazało, rodzice 2-latka pojechali na zakupy, a dziecko zostało pod opieką dziadka. Szczegóły na slask.eska.pl.

Częstochowa: 2-letni chłopiec spacerował boso i w piżamie wzdłuż drogi

W sobotę rano małżeństwo z Częstochowy zauważyło małego chłopca, który boso i w samej piżamie spacerował wzdłuż dwupasmowej drogi przy cmentarzu Kule.

- Zaniepokojeni tym widokiem powiadomili policję i do czasu przyjazdu patrolu zaopiekowali się dzieckiem. Operacyjni z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie szybko ustalili, że chłopczyk wyszedł z niezamkniętej posesji, znajdującej się nieopodal. W domu zastali 85-letniego mężczyznę i małoletnią siostrę chłopca, którzy nie zorientowali się, że dziecko wyszło z domu. Okazało się, że rodzice pojechali na zakupy, zostawiając śpiące dzieci pod opieką dziadka. Policjanci przekazali dziecko pod opiekę ojca, który wrócił do domu. Gdyby nie wzorowa reakcja świadków, mogło dojść do tragedii - przekazali policjanci z Częstochowy.

COŚ DOBREGO #003
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE