Łowcy perełek będą czuć się tu jak w raju! Kolejny sklep Olatex przyciągnie tłumy

i

Autor: materiały prasowe

Łowcy perełek będą czuć się tu jak w raju! Kolejny sklep Olatex przyciągnie tłumy

2024-02-12 11:49 Materiał sponsorowany

Doskonała wiadomość dla miłośników mody i prawdziwych ubraniowych perełek. 5 marca o godzinie 8.00 w Tychach odbędzie się otwarcie kolejnego już sklepu z topowymi markami sieci Olatex International.

Dawniej second hand czyli sklepy z używaną odzieżą uważane były za miejsca dla tych, których nie stać było na nowe ubrania. Z biegiem czasu podejście zaczęło się zmieniać. Sklepy takie opanowały świat mody i cieszą się ogromną popularnością. Można w nich znaleźć prawdziwe perełki – ubrania niepowtarzalne, tanie i takie, które nie zobaczysz na drugiej osobie.

Do sklepu tego typu przychodzą osoby w różnym wieku. Nie ma znaczenia czy stać nas na ubrania nowe z sieciówek, czy od projektanta. Kupowanie w second handach stało się po prostu modne. Sklep, który powstaje w Tychach w galerii Azet przy ulicy Grota Roweckiego będzie wypełniony najmodniejszymi ubraniami światowych marek. Znajdziemy tam dziesiątki tysięcy sztuk odzieży, butów, torebek i innych dodatków. W sklepie znajdziemy najlepsze topowe marki, takie jak: Tommy Hilfiger, Empario Armani 7, Boss, Ralph Lauren, Louis Vuitton, Samsoe Samsoe, Adidas i wiele innych.

Łowcy perełek będą czuć się tu jak w raju! Kolejny sklep Olatex przyciągnie tłumy

i

Autor: materiały prasowe

Sklep w dniu otwarcia przygotował dla klientów bardzo cenne nagrody takie jak: laptop, lidlomix, tablet, aparat i inne liczne niespodzianki.

Olatex Styl to kolejna już placówka sieci Olatex International. Sklepy działają już w Częstochowie, Katowicach, Tychach, Jaworznie, Jastrzębiu Zdroju, Myszkowie i cieszą się wielką popularnością.

Wielkie Otwarcie kolejnego punktu już 5 marca o godz. 8.00. Tychy ul . Grota Roweckiego 53 „Azet”

Artykuł sponsorowany