Linia lotnicza "LOT" już myśli o wakacjach 2021. Ogłoszone urlopowe kierunki z Katowic [LISTA]

2020-12-17 12:07
Linia lotnicza LOT już myśli o wakacjach 2021. Ogłoszone urlopowe kierunki z Katowic [LISTA]
Autor: Piotr Adamczyk/Katowice Airport Wakacje 2021 będą "normalne". LOT ogłasza wakacyjne połączenia

Polskie Linie Lotnicze LOT w sezonie wiosenno-letnim 2021 roku będę kontynuować w Katowice Airport projekt „LOT na wakacje”. Oczywiście jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiczna, choć wszyscy mają nadzieję, że wakacje 2021 będą oznaczały powrót do normalności.

Polskie Linie Lotnicze "LOT" ogłosiły akcję "LOT na wakacje z Katowice Airport 2021"

Pandemia koronawirusa wciąż daje się nam we znaki. W całym kraju obowiązują ostre restrykcje, a podróżowanie jest obecnie bardzo utrudnione, a często wręcz niemożliwe. Wiele branż przeżywa trudny czas, ale wszyscy mają nadzieję, że dzięki szczepionce już wiosną oraz latem 2021 roku nasze życie wróci do normalności.

Takie nadziej żywią też przedstawiciele Polskich Linii Lotniczych "LOT". Czego dowodem jest ogłoszona właśnie akcja "LOT na wakacje z Katowice Airport 2021".

Szok w Dąbrowie Górniczej. Czerwony Ford Mustang wypadł z drogi i wylądował w rowie z wodą. A taki był ładny, amerykański

W trakcie przyszłorocznego sezonu wakacyjnego Polskie Linie Lotnicze LOT będą kontynuować projekt #LotNaWakacje, który po raz pierwszy wystartował w lecie 2020 roku. Aktualnie, w okresie wiosenno-letnim 2021 roku, PLL LOT oferuje z wylotem z Katowice Airport osiem kierunków:

  • Ateny od 3 czerwca do 30 września 2021, rejsy w czwartek.
  • Burgas od 29 maja do 2 października 2021, rejsy w środę oraz sobotę.
  • Korfu od 29 maja od 2 października 2021, rejsy w sobotę.
  • Majorka od 2 czerwca do 29 września 2021, rejsy w środę.
  • Olbia od 2 czerwca do 29 września 2021, rejsy w środę.
  • Rodos od 29 maja do 2 października 2021, rejsy w sobotę.
  • Saloniki od 2 czerwca do 29 września 2021, rejsy w środę.
  • Warna od 1 czerwca do 28 września 2021, rejsy we wtorek.

Bilety na wszystkie z wymienionych tras dostępne są na stronie internetowej narodowego przewoźnika www.lot.com

„W ramach pierwszej edycji projektu „LOT na wakacje”, na jedenastu oferowanych kierunkach, PLL LOT przewiózł z i do Katowice Airport prawie 22 tysiące podróżnych. Oferta narodowego przewoźnika została dobrze przyjęta przez pasażerów i pomimo pandemii koronawirusa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Istotne jest dla nas to, że LOT kontynuuje ten projekt w przyszłym roku i wzmacnia swoją ofertę z wylotem z Pyrzowic w okresie wiosenno-letnim.” – mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, firmy zarządzającej Katowice Airport.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE