LEGO otworzy wielki salon w sercu województwa śląskiego. Wiemy, kiedy otwarcie

i

Autor: Pixabay/archiwum LEGO otworzy wielki salon w sercu województwa śląskiego. Wiemy, kiedy otwarcie

Ciekawostki

Lego Store powstanie na śląsku. Wiadomo gdzie. To największy projekt w Polsce

Marka LEGO szykuje się do podbicia województwa śląskiego. Konkretnie samego jego serca, w którym ma powstać ogromny salon o powierzchni 350 mkw. Będzie to największy salon na Śląsku i jeden z największych w Polsce.

LEGO otworzy się w Katowicach

Stolica Górnego Śląska stanie się polską stolicą klocków LEGO. Popularna duńska firma postanowiła w sercu województwa otworzyć swój nowy salon, który będzie najprawdopodobniej największym salonem LEGO w Polsce. Salon, który będzie zlokalizowany w Galerii Katowickiej, będzie miał 350 mkw. powierzchni. 

Właśnie finalizujemy umowę z marką LEGO, która chce uruchomić w Galerii Katowickiej największy salon sprzedaży w naszym regionie – mówi w rozmowie z proprertynews.pl Ilona Szafer, Head of Retail w Polsce w firmie Savills IM.

Nowi najemcy w Galerii Katowickiej

Salon LEGO ma powstać niedaleko głównego wejścia do galerii od strony 3 Maja. Otwarcie salonu zaplanowano dokładnie w Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca. Jak informuje portal propertynews.pl w Galerii Katowickiej mają pojawić się też sklepy takich marek, jak Lindt oraz JD Sports. Do tego Indetix, który posiada w Galerii Katowickiej salony  Zara, Pull&Bear, Stradivarius, Oysho i Bershka, będzie zwiększać ich powierzchnię i chce wprowadzić nowy format. 

Najdroższe zestawy LEGO. Cena zwala z nóg

Zobaczcie zdjęcia w galerii