Przedmioty z PRL

i

Autor: PHOTO ART SERVICE

Quiz

Kultowe przedmioty PRL: do czego służyły? QUIZ Rozwiąż QUIZ o PRL

Kultowe przedmioty z PRL to wielka zagadka. Jak działały i do czego służyły? Rozwiąż quiz o PRL. Wiele z nich z powodzeniem znajduje nowe zastosowanie. Wyposażenie kuchni, zabawki z PRL czy sprzęty domowego użytku i meble zyskują na popularności. Sprawdź, czy znasz te przedmioty i wiesz, do czego służą i jak się je używa. Rozwiąż quiz o PRL.

QUIZ o przedmiotach z PRL

Przedmioty rodem z PRL zalegają nasze piwnice, garaże i strychy. Wiele z nich wciąż jest sprawnych, ale czy wiemy, do czego służyły i jak je obsługiwać? 

Rozwiąż quiz i odpowiedz na 13 pytań quizowych. A potem pochwal się wynikiem na Facebooku. Ciekawe, czy uda Ci się to zrobić bezbłędnie. 

Kultowe przedmioty PRL QUIZ Sprawdź, czy wiesz, do czego służyły

Pytanie 1 z 14
Do czego służy ten przedmiot?
Przedmiot z PRL

Urządzenia domowego użytku mogą nas bardzo zaskoczyć, gdy okaże się, że nadal spełniają swoje funkcje. Młynki do kawy, brytfanki, elektryczne czajniki, składane turystyczne żelazka często są nie do zdarcia. Ale jak działają inne przedmioty z PRL?

Zobacz stroje kąpielowe sprzed wojny i lat PRL

Czy ubrałbyś się tak samo dzisiaj?

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE