Koszmar w Katowicach. Mężczyzna rozebrał się do naga, polał benzyną i podpalił

2021-10-27 11:11
Śmigłowiec LPR
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Chwile grozy w Katowicach. W środę, 27 października rano doszło do koszmarnie wyglądającego zdarzenia. 61-letni mężczyzna wyszedł przed swój dom, rozebrał do naga, polał benzyną i podpalił.

Koszmarny wypadek w Katowicach na ulicy Zbożowej. 61-letni mężczyzna wyszedł przed dom, rozebrał się do naga, polał benzyną, a następnie podpalił. Do zdarzenia doszło dzisiaj rano, około godziny 7.00. Policjanci dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który płonie. Jednak zanim służby dotarły na miejsce, 61-latek zdołał sam się ugasić. Jak podaje "Gazeta Wyborcza" mężczyzna zaraz po samopodpaleniu zaczął krzyczeć, padł na ziemię i tarzając się po trawniku tłumił płomienie.

- Mężczyzna dokonał samozapalenia. Kiedy służby przyjechały na miejsce, ogień został ugaszony. Konieczna była jednak pomoc medyczna. 61-latek trafił do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Jego życiu nic nie zagraża - informuje Agnieszka Żyłka z KMP w Katowicach.

Policja bada okoliczności tego zdarzenia. Wiadomo, że 61-letni mężczyzna w przeszłości leczył się psychiatrycznie.

Karolina Pisarek aż dwa razy doświadczyła zdrady!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE