Klub muzyczny w Dąbrowie Górniczej otwiera się mimo lockdownu i zaprasza na imprezę. "Po wyczerpujących przemyśleniach... nadeszła decyzja"

2021-01-20 7:51
Klub muzyczny w Dąbrowie Górniczej otwiera się mimo lockdownu i zaprasza na imprezę
Autor: pixabay.com Klub muzyczny Easy z Dąbrowy Górniczej to kolejny lokal w regionie, który organizuje imprezę w pandemii

Macie ochotę na imprezę? Klub muzyczny Easy music club w Dąbrowie Górniczej zaprasza na dyskotekę już w najbliższą sobotę, 23 stycznia. I to mimo panujących obostrzeń, narodowej kwarantanny u lockdownu. "Po wyczerpujących przemyśleniach, planowaniach...nadeszła decyzja - #otwieraMY" - napisali przedstawiciele klubu.

Kacper S. planował zabójstwo Patrycji. Mówił, że "chce ją za**bać"! Zdradził, gdzie schowa ciało

Dąbrowa Górnicza: Klub muzyczny organizuje imprezę pomimo obostrzeń. Co na to policja i sanepid?

Trwa karnawał, czyli okres w roku, w którym najchętniej chodzimy na imprezy. Wiadomo, że w tym roku sprawa ma się zupełnie inaczej, bowiem zabawy w klubach i na dyskotekach nie są dozwolone ze względu na pandemię. Przynajmniej teoretycznie, bo przedsiębiorcy w całym kraju coraz odważniej sprzeciwiają się rządowym rozporządzeniom i otwierają swoje lokale mimo obostrzeń.

To już nie tylko restauracje, ale również kluby muzyczne. Pierwszy taki lokal w regionie, który zapowiedział, że znowu się otwiera i organizuje imprezę to słynne "Bavitto" w Katowicach. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Teraz okazuje się, że kolejny klub muzyczny na w województwie śląskim ma już dość lockdownu, obostrzeń i narodowej kwarantanny i zaprasza na imprezę już w najbliższą sobotę, 23 stycznia.

- Po wyczerpujących przemyśleniach, planowaniach...nadeszła decyzja - Otwieramy się 23.01 (sobota). Kochani zapraszamy od godziny 20:00 - czytamy w mediach społecznościowych klubu Easy w Dąbrowie Górniczej.

Czy taka impreza może być dla nas bezpieczna? Właściciele lokalu przekonują, że tak i przypominają o zachowanie reżimu sanitarnego.

- By zadbać o Wasze bezpieczeństwo przy wejściu każdy gość zostanie poproszony o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej swojego stanu zdrowia. Dodatkowo każdy z gości będzie miał mierzoną temperaturę oraz zostanie poproszony o zdezynfekowanie rąk, a następnie zostanie odprowadzony do zdezynfekowanego stolika - informuje klub Easy.

Dodajmy, że podczas przemieszczania się po lokalu obowiązywać będzie noszenie maseczek (istnieje możliwość jej zakupu na barze) oraz zachowanie 2m odstępu.

Dyskoteki zgodnie z rządowym rozporządzeniem nie mogą działać. A to oznacza, że w przypadku wizyty sanepidu w otwartej dyskotece, właściciel takiego lokalu może otrzymać karę administracyjną w wysokości nawet 30 tysięcy złotych.

Czy coś grozi klientom, którzy przyszli do takiego klubu? Nie, jeśli przestrzegają obostrzeń tj, zakrywają usta i nos oraz zachowują dystans społeczny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE