Kinowe multipleksy w Katowicach

i

Autor: Pixabay.com Kinowe multipleksy w Katowicach

Kinowe multipleksy w Katowicach: Cinema City, Helios, Multikino [CENY BILETÓW, PROMOCJE]

2019-10-30 17:09

Zimne wieczory to idealny czas, by rozsiąść się w wygodnym fotelu i obejrzeć kinowe nowości. W Katowicach mamy do wyboru trzy multipleksy. Porównaliśmy ceny biletów w każdym z nich.

Kinowe multipleksy w Katowicach

Cinema City, Helios i Multikino to trzy multipleksy, z których możemy skorzystać w Katowicach.  Chociaż mają podobny repertuar, ceny biletów się różnią. Sprawdziliśmy, w którym kinie jest najtaniej. 

Cinema City

W Katowicach Cinema City znajduje się w dwóch lokalizacjach. Przy Chorzowskiej 10 (Silesia) i przy Gliwickiej 44 (Punkt 44). Cena biletu to 25 zł. Studenci i uczniowie zapłacą 19 zł. Za bilet na film 3D zapłacimy 29 zł, a za ulgowy 24 zł. Cinema City ma też ofertę specjalną. W każdą środę bilet kosztuje 16,50 zł lub 19,50 zł za film 3D. 

Multikino

Multikino znajduje się w Galerii Katowickiej przy ulicy 3 maja 30. Niemal na każdy dzień tygodnia przygotowano inną promocję. Multiponiedziałki - po otrzymaniu specjalnego kodu kupimy bilet za 16 zł. Megaśrody - każdy bilet za 15.90 zł. Buenoczwartki - kup trzy Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień opakowania na bilety.

Helios

Kino Helios znajduje się w Galerii Libero przy ulicy Kościuszki 229. Każdy bilet kosztuje 14.50 zł. W przypadku filmów 3D trzeba dopłacić za wypożyczenie okularów - 3 zł. Nie ma rozróżnienia na bilety normalne i ulgowe.