Katowice: Zapłacił za bilet, a potem... ukradł terminal. Policja poszukuje złodzieja [ZDJĘCIA]

2020-12-17 8:45

Policjanci z Katowic opublikowali zdjęcia z monitoringu w pociągu, na których widać podejrzewanego o przywłaszczenie terminala płatniczego młodego mężczyznę. Funkcjonariusze proszą internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży.

Katowice: Ukradł terminal płatniczy w pociągu. Szuka go policja

Policjanci z Katowic szukają młodego mężczyzny ubranego w pomarańczową kurtkę, który jest podejrzewany o kradzież terminala płatniczego w pociągu Kolei Śląskich relacji Katowice-Zwardoń.

Do zdarzenia doszło 22 listopada 2020 r. Wizerunek podejrzewanego młodego mężczyzny w pomarańczowej kurtce zarejestrował monitoring.

- Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać młodego mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustaleni jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 91 lub pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl - apeluje katowicka policja.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE