Katowice: Wyniósł z Biedronki cały KARTON WÓDKI. Był bez maseczki. Szuka go policja [ZDJĘCIA]

2021-04-22 7:47
Katowice: Wyniósł z Biedronki cały KARTON WÓDKI. Był bez maseczki. Szuka go policja [ZDJĘCIA]
Autor: KMP Katowice Do kradzieży doszło w sklepie Biedronka na osiedlu Nikiszowiec

Do bardzo zuchwałej kradzieży doszło jakiś czas temu w Katowicach. Pewien mężczyzna wszedł do Biedronki na Osiedlu Nikiszowiec i jak gdyby nigdy nic wyniósł ze sklepu cały karton wódki i oczywiście za niego nie zapłacił. Co więcej, bezczelny złodziej chodził po sklepie bez maseczki. Teraz szuka go policja.

Policjanci z Katowic opublikowali wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież alkoholu i proszą internautów o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Podejrzany mężczyzna 18 stycznia 2021 roku wszedł do sklepu Biedronka przy ulicy Oswobodzenia w Katowicach i ukradł karton wódki. W sumie było tam 12 litrowych butelek alkoholu. Straty wyceniono na ponad 500 złotych.

Dodatkowo mężczyzna nie miał na sobie nawet maseczki, mimo to policja do dzisiaj nie ustaliła jego tożsamości. Dlatego o pomoc prosi internautów.

- Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 19 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl - apeluje katowicka policja.

Raport z anteny 21.04, godz.10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE