Katowice: Wynieśli ze sklepu kartony z czekoladą o wartości ponad tysiąca złotych. Szuka ich policja [ZDJĘCIA]

2021-02-02 11:48

Policjanci z Katowic opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież 5 kartonów czekolady o łącznej wartości prawie tysiąca złotych. Ich wizerunek zarejestrował sklepowy monitoring. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Daj znać policji.

Katowice: Wynieśli ze sklepu kartony z czekoladą. Szuka ich policja

Policjanci z Katowic opublikowali wizerunek podejrzewanych o kradzież w markecie spożywczym. Chodzi o sprawę kradzieży słodyczy, do której doszło 23 listopada 2020 roku w markecie przy ulicy Oswobodzenia 66 w Katowicach. Podejrzewani y mężczyźni po wejściu do sklepu ukradli 5 kartonów czekolady o łącznej wartości prawie tysiąca złotych. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował sklepowy monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać młodych mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 00, 47 85 13718 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl - apeluje policja z Katowic.

Strategia "Nowy Polski Ład". Morawiecki już obiecywał CPK, drony i prom. Co tym razem? Komentarz Adama Federa [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE