Katowice: Włamali się do sklepu budowlanego, łupy zapakowali do bagażnika. Rozpoznajesz ich? [ZDJĘCIA]

2021-01-15 7:36

Policjanci z Katowic opublikowali wizerunek podejrzewanych o włamanie i kradzież narzędzi budowlanych. Kamery miejskiego monitoringu nagrały podejrzanych mężczyzn, którzy skradziony towar pakują do bagażnika. Rozpoznajesz ich? Daj znać policji.

Dlaczego synowie minister Emilewicz korzystali ze stoku?

Katowice: Włamali się do sklepu budowlanego. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców

Policjanci z Katowic proszą internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do sklepu budowlanego. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać jak podejrzani pakują łupy do bagażnika swojego samochodu.

Kryminalni z V komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem, do której doszło w okresie od 11 do 16 listopada 2020 roku. Podejrzewani mężczyźni włamali się do pomieszczenia biurowo- gospodarczego w firmie przy ulicy Bednorza w Katowicach i ukradli narzędzia budowlane. Wizerunek mężczyzn zarejestrował monitoring.

- Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 28 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl - apeluje policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE